Bank pomysłów

Zagłosuj na najbardziej przydatną zmianę w naszym serwisie. Możesz dodać własny pomysł i poddać go pod ocenę innych. Postaramy się realizować te zmiany zgodnie z ilością oddanych głosów. Aby dodawać i oceniać pomysły musisz być zalogowana/zalogowany.

Propozycje

brak wpisów
2

Umieszczenie działu z szablonami umów. Powiązanie wersji umów z systemem kontroli wersji jak np. "git" poprzez serwis github by użytkownicy mogli wprowadzać do nich poprawki i je ulepszać.

-1

Przydała by się funkcja wpisania umów/banków/kont które się ma w kwestionariuszu i jak ktoś zgłosi że np. Mbank wprowadza opłatę za kartę to dostaje się mejla z informacją. Banki wysyłają co tydzień jakieś zmiany regulaminu ale zwykle to nie istotne rzeczy. Tylko musiało by być konkretnie mam konto osobiste w mbank bez karty i jak jakieś opłaty od kart się zmieniły to mi ta informacja nie przychodzi. Była by fajna funkcja np jak wpisze że mam umowę z nc+ na dwa lata od 5 stycznia to mnie informuje 2 tygodnie przed umownym terminem że trzeba złożyć wypowiedzenie + ewentualnie przykładowy druk + funkcja że gdy się zgadzam dostanę alternatywne oferty (ja ich potrzebuję a właścicielowi strony też powinno coś od tych firm skapnąć skoro daje kontakt do klienta zainteresowanego a nie muszą dzwonić po wszystkich).

W realizacji

brak wpisów

Tag „Cenna informacja” nie jest jasny (zwłaszcza to, czym się różni od „Inne haczyki”) – warto dodać po parę zdań objaśnienia dla każdego.

Zrealizowane

brak wpisów

Odrzucone

brak wpisów

Używamy ciasteczek. Pozostając w serwisie, akceptujesz je.